نایلون حبابدار

نایلون حبابدار چیست

همانطور که می دانید از نایلون حبابدار به عنوان عایق کننده و ضربه گیر استفاده می کنند. نایلون های حبابدار همان نایلون هایی هستند که روی سطح آن بالشتک هایی پر شده از هوا وجود دارد که به عنوان عایق کننده ضربه در بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نایلون های حبابدار یک کحصول مخصوص بسته بندی است که از حباب های کوچک هوا تشکیل شده است که به عنوان کوسن و محافظت از اشیاء شکننده طراحی شده است. بسیاری از مردم تعجب می کنند که علم پشت بسته بندی کردن حباب چیست. به طور خلاصه، بسته شدن حباب از هوا قفل شده بین دو لایه فیلم پلی اتیلن ایجاد می شود. حباب های هوا محافظت در برابر آسیب به مواد شکننده هنگام حمل و نقل یا جابجایی هستند. این نوع نایلون ها به صورت ورقه یا رول فروخته می شود و بعضی اوقات در پاکت نامه های پستی نیز تعبیه می شوند.

مرکز فروش نایلون حبابدار

یکی از معتبر ترین مراکز فروش نایلون حبابدار را می توان شرکت حباب باران در نظر گرفت. این مجموعه با ارائه بهترین و با کیفیت ترین انواع نایلون های ضربه گیر به عنوان یکی از بهترین مراکز فروش این نوع تجهیزات شناخته شده است.

در دهه 50، مخترعین این نوه نایلون ها، آلفرد فیلدینگ و مارک چاوانس در حال ایجاد تصویر به عنوان کاغذ دیواری بودند. کارها طبق برنامه پیش نرفتند و این دو تصمیم گرفتند که مواد و محصولات مخصوص بسته بندی را به بازار ارائه دهند. در سال 1960، این دو مخترع شرکت Sealed Air را تأسیس کردند و تولید انبوه نایلون حبابدار را آغاز کردند.

این شرکت از طریق تحقیقات گسترده، فناوری را برای جلوگیری از نشت هوا و افزایش عملکرد کوسن تولید کرده است. IBM به اولین شرکت بزرگی تبدیل شد که از این نوع نایلون ها برای محموله های خود استفاده کرد.

1 - نایلون حبابدار

انواع نایلون حبابدار

برای محفظت و ضربه گیری از وسایلتان از تجهیزات مختلفی می توانید استفاده کنید. یکی از این روش ها استفاده از نایلون حبابدار است. ال آنکه این نوع نایلون ها انواع مختلفی دارند:

  • نایلون های استاندارد

این نوع ضربه گیر ها محافظ بسیار خوبی برای موارد خاص به خصوص مواردی که بسیار شکننده هستند و دارای سطوح حساس هستند می باشد. روشی اقتصادی برای محافظت از اقلام است. نایلون های ضربه گیر در اندازه های مختلف برای قرار دادن اقلام مختلف در دسترس هستند. بیشتر آنها را می توان به صورت رول خریداری کرد، اما برخی از آنها به صورت پاکت های کوچک نیز موجود هستند. بسیاری از این موارد همچنین با استفاده از پلاستیک با کیفیت بالا ساخته می شوند و و می توان چند بار از آن ها اسستفاده نمود.

  • نایلون های فوم دار

در این نوع ضربه گیر ها به این دلیل که لایه فوم اضافه شده از سطح محافظت بیشتری می کند بدون استفاده از فضای زیاد. فوم همچنین می تواند تأثیر نور را جذب کند، و آن را برای استفاده در هنگام بسته بندی وسایلی که به طور مداوم در حین حمل و نقل حرکت می کنند، ایده آل می کند. این نوع از حباب ها به طور گسترده ای در محافظت از وسایل دارای روکش حساس استفاده می شوند.

  • نایلون حبابدار چسب دار

این نوع نایلون های حباب دار جایگزین اقتصادی برای استفاده از بسته بندی استاندارد حباب و نوار دو طرفه هستند. این چسب که به فیلم اجازه می دهد دست نخورده باقی بماند، باعث می شود این نوع از حباب ها برای وسایلی با سطوح حساس مانند شیشه، تلویزیون هایی با صفحه نمایش تخت و همچنین وسایل منزل مناسب باشد. علاوه بر این، بر خلاف نوار دو طرفه که کندن آن سخت است، می توان چسب حاصل از این نوع ضذله گیر ها را به راحتی از کند.

  • نایلون حبابدار آنتی استاتیک

یکی از مشکلات رایج استفاده از نایلون های ضربه گیر استاندارد این است که به راحتی امکان ایجاد استاتیک را فراهم می کند. این مورد نگرانی برای مواردی که اجزای الکتریکی در آنها وجود ندارد، نخواهد بود. با این حال، برای مواردی که در اثر تخلیه الکترواستاتیک (ESD) از قبیل گوشی های هوشمند، لپ تاپ و سایر وسایل الکترونیکی در معرض آسیب قرار گرفته اند، با استفاده از این نوع نایلون های حباب ضد استاتیک، این موارد از آسیب ESD ایجاد نخواهد شد.

  • نایلون های ضربه گیری که به طبیعت آسیبی وارد نمی کنند

برخی از این نوع نایلون ها به طبیعت اسیبی وارد نمی کنند، همان محافظ استاندارد حباب را محافظت می کند. تنها تفاوت این است که حدود 40 درصد از بسته های حباب Enviro از پلاستیک بازیافت شده ساخته شده است. بسیاری از انواع این نوع ضربه گیر ها نیز قابل تخریب اکسو هستند و تاثیر منفی محیط آنها را با گذشت زمان کاهش می دهند.

شما می توانید متناسب با نیازتان به نایلون های ضربه گیر متناسب ترین نوع آن ها را انتخاب کنید.

اگر در حال جابجایی هستید و یا حتی چیزی را حمل می کنید، احتمالاً خرید ضربه گیر از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار دهید.
.jpg - نایلون حبابدار

نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه

یکی دیگر از مهم ترین نمونه های نایلون های حبابدار، آن هایی هستند که دولایه اند. این نوع نایلون ها به دلیل دولایه بودن میزان ضربه گیری و عایق کنندگی بسیار بالا تری را نسبت به نایلون های ضربه گیر ساده دارند.

شرکت حباب باران ارائه دهنده بهترین و برترین انواع نایلون های ضربه گیر اماده ارائه نایلون های حبابدار دولایه نیز به شما عزیزان می باشد.

نایلون حبابدار های دولایه معمولا کارایی های بسیار زیادی دارند که برخی از آن ها عبارت اند از:

مقاومت در برابر رطوبت برای حفاظت از مواد غذایی غذا

به عنوان یک ماده قابل استفاده مجدد برای کاهش آسیب به منابع محیط زیست و حفاظت از محیط زیست.

نیمکره حباب های پر از هوا باعث کاهش لرزش در حین حمل و نقل می شود.

جذب عالی ضربه برای کاهش آسیب و محافظت از محصولات شکننده در هنگام حمل و نقل

با بیشتر مواردی که شما باید از آنها محافظت کنید، خواه برای انتقال به خانه یا محل کار باشد، یا برای انبار یا حمل و نقل وسایل در پست، یک لایه بسته بندی حباب برای جابجایی باید برای حداکثر میزان محافظت در برابر آسیب کافی باشد.

اما در برخی شرایط، نایلون حبابدار دو لایه برای بسته بندی می تواند بیشتر مورد نیاز باشد، و مهم است که بدانید این موارد کدام اند، زیرا در غیر این صورت حتی اگر اقدامات محافظتی را انجام داده اید، خطر آسیب دیدن وجود دارد.

هنگامی که از سنگین ترین وسایل محافظت می کنید، حداقل به یک ضربه گیر دو لایه از نایلون حباب دار با کیفیت بالا احتیاج دارید. دلیل این امر این است که سنگین تر از یک وسیله است، اگر به طور تصادفی روی زمین بیفتد، امکان آسیب کمتر خواهد بود. این به بالشتک بیشتری در اثر ضربه احتیاج دارد و یک لایه دوتایی بالشتک اضافی را برای اطمینان از ایمن ماندن کالا فراهم می کند.

وقتی از ظریف ترین چیزها در خانه محافظت می کنید، مهم است که دور اشیا را خودتان با یک لایه دوتایی پوشش دهید. دلیل آن این است که اگر یک وسیله بسیار ظریف است، مانند یک زیور آلات، حتی کوچکترین ضربه ها آسیب زیادی به آیتم شما وارد می کند. اگر دور آن یک لایه محافظتی دوتایی قرار دهید.

بسته بندی حباب از فیلم پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) با یک سطح شکل ساخته شده است که به یک سطح صاف دیگر متصل می شود و حباب های هوا را تشکیل می دهد که در برابر از دست دادن هوا در خلا مقاومت می کنند. نیمکره حبابهای پر از هوا عملکرد بالشتک سازی را برای محافظت از کالاهای شکننده فراهم می کند.

معمولاً برای بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی ابزار الکترونیکی و همچنین بسته بندی سرامیک استفاده می شود

به طور گسترده ای به عنوان مواد بسته بندی برای محافظت از محصولات شکننده مانند شیشه در برابر آسیب استفاده می شود

مقاومت در برابر رطوبت قابل قبول و برجسته در تماس با مواد غذایی.

به عنوان یک ماده قابل استفاده مجدد برای کاهش منبع محیط زیست و حفاظت از محیط زیست می باشد.

نیمکره حباب های پر از هوا باعث کاهش لرزش در حین حمل و نقل از راه دور می شود.

جذب شوک عالی برای کاهش آسیب و محافظت از محصولات شکننده در هنگام حمل و نقل

شفافیت بالای فیلم که باعث ماندگاری طولانی و همچنین مقاومت در برابر پارگی می شود.

ویژگی های بسیار سبک وزن عالی و انعطاف پذیری بالا با مقاومت بالا در اندازه های مختلف حباب و رنگ بسته بندی حباب هوا به عنوان نیاز مشتری موجود است.

برای خرید با کیفیت ترین انواع نایلون حبابدار با کارشناسان ما تماس باشید.