بهترین گزینه برای بسته بندی لوازم و وسایل حساس و شکستنی چیست؟

بهترین گزینه برای بسته بندی لوازم و وسایل حساس و شکستنی چیست؟

بهترین گزینه برای بسته بندی لوازم و وسایل حساس و شکستنی چیست؟


راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

همواره بزرگترین دغدغه کاربران هنگام حمل و نقل و جابجایی لوازم حساس و شکستنی، بسته بندی مناسب بوده است. مواد مختلفی جهت این کار مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما به تجربه ثابت شده که نایلون حبابدار بهترین گزینه برای بسته بندی لوازم شکستنی است. اغلب نایلون هایی که برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد از سطح صافی برخوردار هستند؛ اما نایلون حبابدار دارای حباب های برجسته ای است که از وارد شدن ضربه به محصول جلوگیری می کند. هنگام خرید نایلون حبابدار باید به نوع استفاده از آن توجه کرد. در این مقاله به ویژگی ها و مزایای نایلون حبابدار خواهیم پرداخت.

نایلون حبابدار چیست؟

نایلون حبابدار مواد بسته بندی سبک وزن است که از پلی اتیلن یا مواد پلی پروپیلن تولید می شود و برای محافظت از مواد بسته بندی شده در برابر اثراتی مانند شکستگی، سایش و پارگی استفاده می گردد. به دلیل وجود حباب های گرد و پر از هوا روی آن، روکش حباب از نایلون ساخته شده است. خرید نایلون حبابدار به شدت توصیه می شود. این ماده که جایگاه مهمی در دنیای بسته بندی و بسته بندی دارد با انواع مختلف خود پاسخگوی هر نیازی است. موادی به نام پلی اتیلن و پلی پروپیلن که در تولید نایلون حباب دار استفاده می شوند، موادی هستند که به ویژه در قسمت های عایق ظروف پلاستیکی آشپزخانه، اسباب بازی ها و کابل ها مورد استفاده قرار می گیرند و علیرغم اهمیت کارکردشان، هزینه آنها بسیار پایین است.
نایلون ساخته شده از این مواد با ایجاد حباب های هوا بر روی آن از ضربه محافظت می کند. فروش نایلون حبابدار به دلیل مقاومت بالا در برابر اثرات گرما و مایعات انجام می شود. برای تثبیت و به عنوان بالش در هنگام بسته بندی استفاده می شود. امروزه برای محافظت در هنگام حمل و نقل بسیاری از اقلام حساس و شکستنی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر مواد بسته بندی حاوی بادکنک های نایلونی ضخیم، می تواند به اشکالی مانند کیسه های حبابی نیز ظاهر شود. همچنین در صورت وجود تقاضای زیاد، خرید نایلون حبابدار به صورت عمده می تواند مقرون به صرفه باشد.

نکات استفاده در هنگام خرید نایلون حبابدار

اگرچه نایلون‌های حبابدار معمولاً از حباب‌های استاندارد در اندازه‌های خاص تشکیل شده‌اند، مدل‌های بادکنک نایلونی بزرگ و ضخیم برای حمل اقلام بزرگ‌تر طراحی شده‌اند، زیرا به بسته‌بندی محکم‌تری نیاز است. خرید نایلون حبابدار معمولاً در حمل و نقل کالا از خانه به خانه یا برای بسته بندی محموله های بزرگ انجام می شود. نایلون استاندارد برای اقلام کوچک تر و متوسط ​​استفاده می شود. مواد بسته بندی حباب بزرگ ممکن است نتوانند اجسام کوچک را به اندازه کافی خوب درک کنند و ممکن است شکاف هایی در بین آنها وجود داشته باشد. از سوی دیگر، اقلام حجیم نیز می توانند برای پوشش استاندارد حباب دار بسیار مقاوم باقی بمانند. این یک انتخاب ایده آل برای وسایلی مانند یخچال، فر و مبلمان است.
از این محصولات نایلونی برای بالشتک کردن اقلام حجیم نیز استفاده می شود. کیسه حبابدار کیسه ای است که در بسته بندی کالاهای الکترونیکی کوچک، مواد هدیه، لوازم آشپزخانه و حمام استفاده می شود و دهانه آن معمولاً با مکانیزمی مانند چسب یا قفل بسته می شود. آنها می توانند نه تنها برای حمل کالا بلکه برای اسناد نیز استفاده شوند. اسنادی که حفاظت از آنها اهمیت ویژه ای دارد را می توان در یک کیسه حبابدار قرار داده و به پست ارسال کرد. کیسه نایلونی حبابدار همچنین یک فرصت ارائه زیبا برای مغازه داران فراهم می کند. این نوع بسته بندی راحت تری برای خریدار است، زیرا در باز کردن بسته بندی که از قسمت های زیادی نوار چسب زده شده است، مشکلی وجود ندارد. اگر قصد حمل باربری را دارید، اگر با حمل و نقل حرفه ای سر و کار دارید، می توانید خرید نایلون حبابدار را به صورت عمده انجام دهید.

image 1 - بهترین گزینه برای بسته بندی لوازم و وسایل حساس و شکستنی چیست؟

روش های فوق العاده برای بسته بندی کرن اشیاء شکستنی

کجا و چگونه می توان از نایلون حبابدار استفاده کرد؟

اگر مغازه دار هستید و به خصوص سوغاتی و محصولات قدیمی و آنتیک و زیور آلات می فروشید، خرید نایلون حبابدار برای شما ضروری است. به خصوص کیسه حبابدار ارائه زیباتر و ایمن تر را ارائه می دهد. از آنجایی که اقداماتی که برای جلوگیری از آسیب رساندن به کالا انجام خواهید داد، از بازگشت کالا نیز جلوگیری می کند. از آنجایی که اقلام الکترونیکی نیز دستگاه‌های بسیار حساسی هستند، گوشی‌ها، رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت‌ها و دستگاه‌ها را نیز می‌توان با این محصول بسته‌بندی کرد. آنتی استاتیک خاصی برای نایلون حبابدار وجود دارد.
اگر با تجارت محصولات حساس مانند عینک سر و کار دارید، می توانید خرید نایلون حبابدار را برای باربری انجام دهید. از دستگاه های روشنایی نیز می توان برای بسته بندی استفاده کرد، زیرا شکننده هستند. نایلون حبابدار یک ماده بسته بندی مهم برای کسانی است که خانه های خود را جابجا می کنند. در این محیط ها به خصوص نایلون های حبابدار بزرگ و ضخیم را می توان انتخاب کرد. به ویژه نوشیدنی هایی که باید سرد نگه داشته شوند، غذاهایی که باید تازه نگه داشته شوند و مواد پزشکی را باید با نایلون حبابدار بسته بندی کرد.

راه حل های مختلف با توجه به میزان نیاز نایلون حبابدار

اگر نیاز شما زیاد نیست، کافی است یک مقدار بخرید. اگر به مقدار بیشتری نیاز دارید، خرید نایلون حبابدار به صورت توپ مفید است. قیمت نایلون حبابدار بسته به مقدار و نوع آن در مقیاس متفاوتی ظاهر می شود. از این نظر، تنها در صورتی می توانید یک دستگاه نایلون را انتخاب کنید که تجارتی داشته باشید که به طور منظم در آن تولید می کنید. افرادی که ماشین های نایلونی را ترجیح می دهند عموماً صنایعی مانند داروسازی، تجهیزات پزشکی، الکترونیک، قطعات یدکی خودرو، شکستنی ها، روشنایی، شیشه، سوغات و لوازم آرایشی هستند.
فروش نایلون حبابدار یا به صورت متری فروخته می شود یا به صورت عدل ارائه می گردد. کیسه های نایلونی حباب دار در مقادیر مشخصی مانند 50 یا 100 فروخته می شود. هنگام خرید نایلون حبابدار مقدار نیاز مورد استفاده، مقدار مورد نیاز شما را تعیین می کند. شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز به حداقل دو لایه بسته بندی برای حمل و نقل ایمن محصولات خود حساب کاربری خود را ایجاد کنید. با یک محصول ساده و اقتصادی می توانید با خیال راحت همه این موارد مهم را حمل کنید. شما می توانید از فروشگاه معتبر فروش نایلون حبابدار محصول خود را سفارش داده و انواع بسته بندی حبابی مورد نیاز برای نیازهای فردی و نیازهای شرکت خود را به سبد خود اضافه کنید و از حمل و نقل ایمن لذت ببرید.

خواص مواد

نایلون حبابدار دارای ساختار غیرعادی است. هر حباب در این ماده در واقع یک منطقه جداگانه است. بنابراین، هنگامی که یک مورد شکسته می شود، بقیه موارد دست نخورده باقی می مانند. حباب ها توسط یک لایه بیرونی قوی پلی اتیلن از آسیب محافظت می شوند. علاوه بر افزایش استحکام، چندین مزیت به عنوان ماده بسته بندی دارد که دلیل اصلی استقبال از خرید نایلون حبابدار محسوب می شوند؛

 • سبک
 • محافظت در برابر خراش
 • قدرت مکانیکی
 • خاصیت جذب ضربه بالا
 • کاهش وزن با اتخاذ شکل محصول
 • قابل استفاده مجدد
 • محافظت در برابر رطوبت
 • ضد گرد و غبار
 • ایمنی مواد غذایی
 • خواص آنتی استاتیک
 • غیر سمی
 • عایق حرارتی
 • طیف گسترده ای از دماهای مقاومت ( از 60- تا 80+ درجه )
image 1 - بهترین گزینه برای بسته بندی لوازم و وسایل حساس و شکستنی چیست؟

راهنمای بسته بندی ظروف شکستنی هنگام اسباب کشی

مزایای نایلون حبابدار

این روزها فروش نایلون حبابدار برای مصارف مختلف انجام می شود. انواع نایلون حبابدار محصولاتی هستند که در نتیجه ارتعاشات قوی، تکان ها و شوک هایی که تقریباً در هر حمل و نقل رخ می دهد، از آسیب به محموله جلوگیری می کند. شیشه، کریستال و سایر اقلام شکننده را می توان با خیال راحت در چنین مواد بسته بندی حمل کرد. همچنین به طور گسترده در بخش کشاورزی استفاده می شود. واقعیت این است که این یک واحد شیشه ای عایق انعطاف پذیر و بسیار سبک است که 80 برابر بهتر از شیشه از گیاهان در برابر سرما محافظت می کند و همچنین 120 برابر موثرتر از فیلم گلخانه ای معمولی است. خرید نایلون حبابدار برای کشاورزی گلخانه ای بسیار انجام ی شود..
این ماده پرکاربرد محموله بسته بندی شده را در برابر همه عوامل محیطی مانند گرد و غبار، خاک، آب، خرابی و نیز در برابر لرزش، شوک مکانیکی، اصطکاک و آسیب در هنگام افتادن به دلیل جذب ضربه محافظت می کند. گرما را حفظ می کند. ضریب هدایت حرارتی آن نزدیک به هدایت حرارتی پشم شیشه، یکی از محبوب ترین مواد عایق است. این امر نایلون حبابدار را به یک ماده بسته بندی ضروری برای حمل و نقل کالاهایی که در دماهای شدید مضر هستند تبدیل می کند. مقاوم در برابر پارگی است. استقبال از خرید نایلون حبابدار به علت استحکام کششی بالای آن است.

تولید نایلون حبابدار

رونق فروش نایلون حبابدار به خاطر خاصیت تولید آن است. نایلون حبابدار از پلی اتیلن پرفشار ساخته شده است که به صورت گرانول های سفید شفاف تولید می شود. برای جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در لایه نهایی، حتی قبل از ذوب شدن، می توان افزودنی های ویژه ای به گرانول ها اضافه کرد. مخلوط به قیف اکسترودر وارد شده و در آنجا تا دمای 280 درجه سانتیگراد گرم می شود. توده همگن مسطح شده از طریق اکسترودر در دو جریان ریز ریخته می شود. اولین جریان وارد درام شکل دهی می شود. درام دارای یک سطح سوراخ است، قطر سوراخ ها مطابق با قطر حباب است. یک خلاء در داخل درام حفظ می گردد تا جرم تا عمق معینی (ارتفاع حباب) به داخل کشیده و جامد شود. جریان مذاب دوم لایه حباب چاپ شده را می پوشاند و مهر و موم کرده و آن را در حباب های هوا می گذارد. باند دو لایه به این صورت ساخته می شود. در ساخت یک نایلون حبابدار سه لایه، جریان سوم پلی اتیلن مذاب روی حباب ها پرتاب می شود. هنگامی که جامد می شود، چنین ترکیبی یک ماده بسته بندی هوادار و بادوام ایجاد می کند که دلیل خرید نایلون حبابدار توسط کاربران بی شمار است.

کاربرد نایلون حبابدار

نایلون حبابدار کاربردهای زیادی دارد. بیشتر در صنعت بسته بندی استفاده می شود. با این محصول می توانید وسایل با ارزش و شکننده ( آینه، شیشه، تجهیزات، عتیقه جات ) را با خیال راحت حمل کنید. از آنجایی که از پلی اتیلن گرید غذایی ساخته شده و دارای گواهی بهداشتی است، برای حمل و نقل مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. از رول آن برای بسته بندی بارهای بزرگ استفاده می شود. کیسه های حبابدار نیز به عنوان محافظ برای تلفن، لوازم جانبی، قطعات خودرو و لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام خرید خرید نایلون حبابدار به موارد استاندارد و گواهی بهداشتی آن توجه کنید.
این ماده پوششی به دلیل داشتن لایه حبابی، یک عایق حرارتی عالی است. از سایر نایلون های پلیمری قوی تر است؛ حتی اگر برای زمستان برداشته نشود، می تواند حداقل 3 سال روی سطوح عمودی کار کند. در مرحله تولید، تثبیت کننده های نور، ضد مه و یک افزودنی لومینوفر به گرانول پلی اتیلن اضافه می شود. آنها تخریب پلی اتیلن را کند می کنند، از مه آلود شدن آن از داخل جلوگیری کرده و اشعه UV را به طیف مفید آبی و قرمز برای گیاهان تبدیل می کنند. همچنین به عنوان عایق بخار، آبی و حرارتی دیوارها، سیستم های مهندسی، سقف و کف استفاده می شود. خرید نایلون حبابدار به خاطر ویژگی های برشمرده مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

جمع بندی

این ماده در فرآیند حمل و نقل ضروری است، زیرا به شما امکان می دهد با خیال راحت محموله های شکننده را به مقصد تحویل دهید. در چنین مواردی برای پر کردن، محافظت از اشیاء مختلف ساخته شده از شیشه، سرامیک، چینی و خاک رس استفاده می شود. نایلون حبابدار مورد استفاده در ساخت فوم پلی اتیلن قابل اطمینان ترین ماده برای بسته بندی است. دلیل خرید نایلون حبابدار به دلیل خاصیت ضربه گیر بالا و قیمت پایین آن برای حمل و نقل اثاثیه خاص است. شرکت حباب باران بهترین ارائه کننده کیسه و نایلون حبابدار می باشد. برای خرید انواع نایلون حبابدار می توانید از محصولات ما بازدید نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *